Çınar Halı Yıkama

Halı yıkama lideri Çınar Halı Yıkama İstanbul'un en köklü ve en eski halı yıkama fabrikalarının başında gelmektedir. Yılları vermiş olduğu deneyimle halı yıkama adına ne kadar yapılması gereken hizmetler ve uygulamalar varsa hepsini yerine getiren firmamız, her geçen gün artan müşteri sayısıyla bu gün İstanbul'da en çok müşteriye sahip olan halı yıkama fabrikası olmuştur. Bu böyleyse ilk önce verdigimiz kaliteli hizmet ve bu hizmet soucunda müşterilerimizin bize olon güvenleri sayesindedir. Müşterilerimizin bize olan bu güvenlerini boşa çıkartmamak için bütün gücümüzle gece-gündüz tüm personellerimizle çalışmaktayız.

Çınar Halı Yıkama gelişen teknoloji konusunda da hep bir adım önde olmuştur. Eskiden halı yıkama fabrikalarının kurulmasından önce halı yıkama işlemi ya evlerde balkonlarda, teraslarda yıkanmaktaydı, yada sokaklarda komşuların yardımlarıyla yıkanmaktaydı. Balkolar, teraslar hadi neysede ya sokak ortasında yıkanan halıların durumu nasıldı? öyle. Halılar sokağın ortasında, başında onlarca insan halı yıkamaya çalışıyorları, daha doğrusu öyle zannediyorlardı.Yıkanan halılar görünüş olarak yıkanmışa benziyordu belki ama aslnda dahada kirlenmiş ve birer bakteri yuvasına dönüşmüş bir şekilde evlerimizde yerini almaktaydı.

Yerleşim yerlerinin çoğalmaya bağlı olarak yaşam alanlarının daralması sonucu artık eskisi gibi rahat hareket edebileceğimiz yerlerin azalması ve çoğalan nüfus sayesinde gerksinimlerin artması sonucu her ihyaçlarımızda olduğu gibi halı yıkama ihtiyacımızda da yeni arayışlar içine giren insanlarımız, çöcüm bulma adına yeni yöntemler geliştirmişlerdir. Bu yöntemleri başında da küçük fırçalı el makinalarıyla yere serilen halılar üzerinde dairesel hareketler yapark dönen fırçalarla halı yıkama işlemi gelmektedir. Yıllarca kullanılan bu teknik sayesinde insanlarımız halılarırnı yıkamışlardır. Ancak bu yöntem zamanla artan maliyet ve kullanılan malzemelerde fazlaca sarfiyata neden olduğundan yeni arayışlara neden olmuştur.

Günümüzde arık eski yöntemlerle halı yıkama devri sona ermiştir. Eski yöntemlerde kullanılan elle yönetilen halı yıkama makinaları emekliye ayrılarak zamana karşı daha fazla direnemeden kendilerine ayrılan tarihi mekanlarda yerlerini almışlardır. Şimdi tamamen halı yıkama fabrikaları arasında teknoloji savaşı başlamş durumdadır. Kim en çok teknolojinin nimetlerinden yararlanırsa o kadar önde gitmektedir. Bu kervana katılan Çınar Halı Yıkama Fabrikası olark şu anda kullandığımız halı yıkama makinaları teknolojinin en son üretmiş olduğu halı yıkama makinalarıdır. Tamamen tam otomatik olan makinalarımız hem zamandan,hem kullanılan malzemeden tasarruf sağlamaktadır. En önemlisi de müşterilerimizin bize inanarak ve güvenerek bize getirdikleri halılarının yıkama sonrası tertemiz ve zararsız bir şekilde tekrar kaendilerine teslim edilmesidir. Buda bizi inanılmaz derecde mutlu etmektedir. Çınar Halı Yıkama olarak bizi tercih eden müşterilerimize sağlıklı yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

Halı Yıkama Politikamız

Avcılar Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama
Şişli Halı Yıkama
Fatih Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama sektöründe, halı yıkama fabrikaları içerisinde halı yıkama fiyatları konusunda en güvenilir halı yıkama firmaları.

Sosyal Medyada Biz

İletişim

 • Telefon:
  0 212 434 57 34
 • Email:
  info@cinarhaliyikama.com
 • Adres:
  Cumhuriyet Mahallesi
  Havuzlu Sokak No : 27
  Bahçelievler / İstanbul