Koltuk Yıkama


koltuk yıkama hizmetleri

Koltuk yıkama hizmetleri de sunan Çınar Halı Yıkama İstanbul il geneli ve ilçelerinde siz değerli müşterilerimizin koltuk yıkama konusunda yardımcısı olmaya devam ediyor. Kirlenen koltuklarınızı anında gelip mobil hizmetimizle yerinde yıkama imkanı sunmaktayız. Bir telefon kadar yakın olan firmamız koltuk yıkama konusunda karar verdiğinizde ücretsiz servislerimizle kapınıza kadar gelip uzman kadromuz ve son teknoloji ürürnü koltuk yıkama makinalarımızla koltuklarırnızı sorunsuz bir şekilde yıkayarak sizi bu zahmetten kurtarmaktayız. Koltuk yıkama aşamasında kullandığımız temizlik maddeleri tamamiyle insan sağlığına zararsız olup içerisinde astımı ve nefes darlığı olan müştrilrimize kesinlikle etkisi yoktur.

Koltuk yıkama başlı başına maharet gerektiren bir yıkama işidir. Tıpkı halı yıkama işleminde olduğu gibi koltuk yıkama işlemindede özen ve özveri gereklidir. Özensiz ve düzensiz bir şekilde yapılan koltuk yıkama işlemi sonu hüsranla biten sonuçlar doğurabilir.Çınar Halı Yıkama firmamız yerinde veya mobil hizmetle koltuk yıkama işleminde de yine kendine düşen görevi layıkıyla yerine getirmektedir.Evinizdeki veya iş yerinizdeki kirlenen koltuklarınız yine adres ve zaman belirtmeniz halinde ücretsiz uzman kadromuz ve mobil ekiplerimizce yerinde koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız.

Halı Yıkama Politikamız

Avcılar Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama
Şişli Halı Yıkama
Fatih Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama sektöründe, halı yıkama fabrikaları içerisinde halı yıkama fiyatları konusunda en güvenilir halı yıkama firmaları.

Sosyal Medyada Biz

İletişim

 • Telefon:
  0 212 434 57 34
 • Email:
  info@cinarhaliyikama.com
 • Adres:
  Cumhuriyet Mahallesi
  Havuzlu Sokak No : 27
  Bahçelievler / İstanbul