Koltuk Yıkama


koltuk yıkama hizmetleri

Koltuk yıkama hizmetleri de sunan Çınar Halı Yıkama İstanbul il geneli ve ilçelerinde siz değerli müşterilerimizin koltuk yıkama konusunda yardımcısı olmaya devam ediyor. Kirlenen koltuklarınızı anında gelip mobil hizmetimizle yerinde yıkama imkanı sunmaktayız. Bir telefon kadar yakın olan firmamız koltuk yıkama konusunda karar verdiğinizde ücretsiz servislerimizle kapınıza kadar gelip uzman kadromuz ve son teknoloji ürürnü koltuk yıkama makinalarımızla koltuklarırnızı sorunsuz bir şekilde yıkayarak sizi bu zahmetten kurtarmaktayız. Koltuk yıkama aşamasında kullandığımız temizlik maddeleri tamamiyle insan sağlığına zararsız olup içerisinde astımı ve nefes darlığı olan müştrilrimize kesinlikle etkisi yoktur.

Koltuk yıkama başlı başına maharet gerektiren bir yıkama işidir. Tıpkı halı yıkama işleminde olduğu gibi koltuk yıkama işlemindede özen ve özveri gereklidir. Özensiz ve düzensiz bir şekilde yapılan koltuk yıkama işlemi sonu hüsranla biten sonuçlar doğurabilir.Çınar Halı Yıkama firmamız yerinde veya mobil hizmetle koltuk yıkama işleminde de yine kendine düşen görevi layıkıyla yerine getirmektedir.Evinizdeki veya iş yerinizdeki kirlenen koltuklarınız yine adres ve zaman belirtmeniz halinde ücretsiz uzman kadromuz ve mobil ekiplerimizce yerinde koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız. Koltuk yıkama konusunda her ne kadar birçok bilgiler varsa günümüz şartlarında bu bilgilerin çoğu geçerliliğini yitirmiş durumdadır. Bunun nedeni ise günümüz teknolojisi ile daha önceki teknolojik şartların arasındaki farkın çok büyük olmasından kaynaklanıyor. İstanbul koltuk yıkama sektöründe koltuk yıkama ve koltuk temizliği alanında hizmet veren birçok koltuk yıkama firması bu teknolojiden uzak hizmet vermektedirler. Koltuk yıkama basit bir temizlik hizmeti değildir. Çünkü el emeği göz nuru veya birçok paralar verilerek alınan koltuk takımlarınız sıradan bir halı yıkama firması tarafından yıkandığında veya temizlendiğinde inanın gerçekten birçok zararını sonradan göreceksiniz. Nedeni ise koltuk yıkama sırasında kullanılan deterjanlardan tutun da koltuk yıkama fırçasının sertliği, koltuk kumaşına verdiği zararı, kullanılan deterjanının koltuk yüzeyinde kalan atıkları ve en önemlisi de vakum gücü düşük koltuk yıkama makinaları kullandıklarından ilk bir iki gün temizlenmiş gibi görünen koltuk yüzeylerinin bir iki günden sonra dipteki kirleri tekrar kusması sonucu koltuklarınız daha da kötü bir durum alacaktır. Bulunduğunuz bölgede ya da semtte en yakın koltuk yıkama firması bulmak için hiç uğraşmanıza gerek yok. Stil Koltuk Yıkama olarak İstanbul geneli Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası bölgelerinde birçok ilçede şubelerimiz bulunmaktadır. En yakın koltuk yıkama firması olarak sizlere daha iyi ve daha çabuk hizmet vermek adına bu şubelerimizi çoğaltmayı düşünüyoruz.

Halı Yıkama Politikamız

Avcılar Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama
Şişli Halı Yıkama
Fatih Halı Yıkama

İstanbul halı yıkama sektöründe, halı yıkama fabrikaları içerisinde halı yıkama fiyatları konusunda en güvenilir halı yıkama firmaları.

Sosyal Medyada Biz

İletişim

 • Telefon:
  0 212 434 57 34
 • Email:
  info@cinarhaliyikama.com
 • Adres:
  Cumhuriyet Mahallesi
  Havuzlu Sokak No : 27
  Bahçelievler / İstanbul